OMV - Separační oleje

Produkty

OMV mould asphalt

OMV mould asphalt je inovativní, biologicky rychle rozložitelný, emulgační separační olej pro asfaltovací práce. Svou vysokou polaritou brání nalepování asfaltové směsi na výklopné plochy nákladních vozidel, asfaltovací stroje a válce. Mísitelnost s vodou zaručuje značnou úsporu.

Technický list

OMV mould bio

OMV mould bio je vysoce účinný separační prostředek na bázi řepkového oleje pro bednění na beton. Díky vynikajícímu separačnímu účinku zaručuje OMV mould bio snadné oddělení bednění. Polární vlastnosti způsobují vysokou přilnavost především na kovových bedněních. OMV mould bio dodá pohledovým betonovým plochám čistý, maximálně bezpórovitý vzhled a nemá vliv na přilnavost omítky, nátěru nebo tapet. Dosažitelnou minimální tloušťkou filmu se dosáhne nižší spotřeby.

Technický list

OMV mould BS 3

OMV mould BS 3 je speciální separační olej pro výrobu pórobetonových výrobků. Neemulguje, je vysoce viskózní a nabízí dokonalé oddělení licí formy od tepelně zpracovaného pórobetonového výrobku. OMV mould BS 3 zajišťuje čistý povrch výrobku a licí formy, vynikající ochranu formy proti korozi a díky trvanlivosti filmu je velmi hospodárný.

Technický list

OMV mould BS 4

OMV mould BS 4 je speciální separační olej pro výrobu pórobetonových výrobků. Neemulguje, je vysoce viskózní a nabízí dokonalé oddělení licí formy od tepelně zpracovaného pórobetonového výrobku. Olej OMV mould BS 4 zajišťuje čistý povrch výrobku a licí formy, vynikající ochranu formy proti korozi a díky trvanlivosti filmu je jeho používání velmi hospodárné.

Technický list

OMV mould classic

OMV mould classic je aditivovaný separační prostředek pro dřevěná, umělohmotná a ocelová bednění na beton. Tenký a stabilní separační film zajišťuje čistý povrch betonu a hospodárnost.

Technický list

OMV mould protect

OMV mould protect je vysoce efektivní separační prostředek pro suché i mokré povrchy. Tento produkt se vyznačuje excelentní přilnavostí k mixovacím bubnům a čerpadlům na beton, stejně jako k dalším bednicím zařízením, která přicházejí do styku s čerstvým betonem. Proces tuhnutí není tímto produktem ovlivněn.