OMV - Hydraulické oleje syntetické

Produkty

OMV hyd HLP-SHS 46

OMV hyd HLP-SHS 46 je plně syntetický vysoce výkonný hydraulický olej, který se dá snadno používat v řadě různých aplikací na základě olejů třídy III nejvyšší kvality. Hodí se na dlouhodobé umísťování u hydraulických zařízení, kompresorů a cirkulačních systémů i v případě velkého teplotního zatížení. Díky rychlému odlučování vzduchu se tento olej obzvláště hodí na zařízení s krátkými cykly otáček, kde výrazně snižuje riziko kavitace. Vysoký index viskozity zaručuje bezpečné mazání i při extrémní teplotní fluktuaci.

Splňuje: DIN 51 524-HLP-HC, ISO 6743-4-HS, SEEB 181 222-66, VDMA 24318-HLP

Technický list

OMV hyd HLP-SHS-AL 46

OMV hyd HLP-SHS-AL 46 je plně syntetický vysoce kvalitní hydraulický olej neobsahující zinek ani popel, který má přirozené vícerozsahové vlastnosti díky příslušnosti ke skupině olejů s nejvyšší kvalitou – skupině III. Ideálně se hodí pro dlouhodobé používání v hydraulických systémech s velkou zátěží, kompresorech a cirkulačních systémech, dokonce i při vysoké teplotní zátěži. Díky rychlému odlučování vzduchu je tento olej vhodný pro systémy s krátkou dobou obrátky, kde je nutné výrazně snižovat riziko kavitace. Vysoký index viskozity poskytuje záruku spolehlivého mazání u zařízení vystavených velkým teplotním výkyvům. Bezpopelná aditiva na ochranu proti stárnutí a opotřebení jsou účinnou ochranou proti opotřebení u řady se smíšeným typem tření.

Splňuje: DIN 51 524-3-HVLP, ISO 6743-4-HS, SEEB 181 222-66, OENORM C 2027-3, VDMA 24318-HVLP Zvláště doporučeno pro vybavení od výrobce Salvagnini.

Technický list