OMV - Obráběcí kapaliny mísitelné s vodou, koncentráty emulzí

Produkty

OMV mixcut AL

OMV mixcut AL je vysoce účinné chladicí mazivo na bázi minerálních olejů a esterů tvořící emulzi, vyvinuté jako podpora výkonu a vhodné pro celé spektrum univerzálního použití. Je ideální pro řezné operace u hliníku a železných materiálů a hliníkových slitin s vysokým obsahem křemíku. Produkt neobsahuje bor a dá se rovněž používat na ošetření neželezných kovů. Aplikace: 4 % a více. Při skladování chránit proti mrazu!

Technický list

OMV mixcut HV

OMV mixcut HV je vysoce účinné chladicí mazivo na bázi minerálních olejů a esterů tvořící emulzi. Je ideální pro řezné operace u hliníku a železných materiálů střední až silné zátěže. Aplikace: 4 % a více. Při skladování chránit proti mrazu!

Technický list

OMV mixcut LO

OMV mixcut LO je chladicí mazivo na bázi minerálních olejů tvořící emulzi. Koncentrace 1–3 % se doporučuje pro brusné operace. Pro další řezné operace v závislosti na jejich obtížnosti 5–10 %. Dá se rovněž použít jako těsnící hmota u vodních hydraulických zařízení (3 %).

Při skladování chránit proti mrazu! 

DIN 51 502-MFA Použitelná koncentrace: 5–20 % ve vodě

Technický list

OMV mixcut UN 2

OMV mixcut UN 2 je chladicí mazivo na bázi minerálních olejů tvořící emulzi, vhodné pro široké spektrum použití. Je použitelné pro téměř všechny řezné operace a materiály, zvláště pak pro materiály s vysokou korozní citlivostí. Výborná pěnivostní a výplachová charakteristika. Aplikace: 3% a více. Při skladování chránit proti mrazu!

Technický list

OMV Troyshield SC1

OMV Troyshield SC1 je biocidní systémový čistič pro samostatně stojící stroje a centrální cirkulační systémy před jejich opětovným naplněním. Aplikace: 1,0–3,0 %. Při skladování chránit proti mrazu!