Valvoline

Valvoline

Společnost LUBSTAR, a.s. se stala od 1.10.2014 jediným oficiálním autorizovaným distributorem produktů Valvoline a Tectyl pro Českou a Slovenskou republiku.

Valvoline má své hlavní sídlo ve městě Lexington ve státě Kentucky a je součástí koncernu Ashland s ročním obratem počítaným v desítkách miliard amerických dolarů. Ashland patří mezi 50 největších společností v USA. Oblasti působení firem spadajících do koncernu Ashland jsou velmi široké. Od těžby a zpracování uhlí, přes výrobu plastů rozmanitých účelů použití, zpracování ropy, dálniční konstrukce až k oblasti likvidace odpadů a tvorbě zdravého životního prostředí.

Valvoline kanystr

Dnes má společnost zastoupení ve více než 140 zemích po celém světě. I evropský zákazník má šanci vyzkoušet širokou škálu produktů, které Valvoline nabízí. V sortimentu značky Valvoline jsou motorové oleje, převodové oleje, motocyklové oleje, aditiva, autokosmetika, plastická maziva a v neposlední řadě i konzervační prostředky prodávané pod obchodním jménem Tectyl.

Všechny tyto výrobky si našly své místo na našem trhu díky své kvalitě. Značce Valvoline se důraz na kvalitu stále vyplácí. Renomované laboratoře v Evropě jsou zárukou skutečně kvalitních výrobků. Výzkum ve spojených státech v nových, špičkově vybavených laboratořích přináší stále nové produkty reagující na požadavky doby. Objevitel mazání na ropné bázi Dr. Ellis by se určitě nestyděl za své nástupce ve firmě, kterou zakládal. Pokrok, který byl učiněn od roku 1866, kdy byla registrována nejstarší obchodní známka v branži, je obdivuhodný.

Neváhejte tedy prosím obrátit se na naši společnost LUBSTAR o konzultaci nebo zaslání nabídky produktů Valvoline a Tectyl. Naši erudovaní obchodní zástupci Vám vždy vyjdou ochotně vstříc.

Váš Valvoline team – LUBSTAR, a.s.

 

Najdete nás také na oficiálních stránkách Valvoline:

www.valvolineeurope.com