Společnost LUBSTAR, a.s.

LUBSTAR, a.s.

Na českém trhu s mazivy působíme již více než dvacet let, pod značkou LUBSTAR pak od roku 2003. Sídlíme v moderním areálu v Kralupech nad Vltavou, kde máme pro naše zákazníky největší skladové zásoby olejů a maziv Mobil v rámci celé střední Evropy. Specializujeme se rovněž na značkové oleje OMV, TIGROL a HOUGHTON.

LUBSTAR, a.s.

Naším hlavním cílem je rychlé a cenově příznivé uspokojení potřeb zákazníka, přičemž největší důraz klademe na kvalitu dodávaných produktůpružnost dodávek, vysokou úroveň poskytovaných služeb a ekologická hlediska.

Naše firma LUBSTAR, a.s. je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001. I to nás zavazuje k dodržování přísných ekologických a bezpečnostních pravidel při importu, skladování, stáčení a rozvozu našich olejů. Samozřejmostí jsou tedy nejen vysoké nároky na kvalitu našich olejů, ale i nezbytná laboratorní kontrola každé jednotlivé dodávky a dokonalá péče o technická zařízení včetně jejich pravidelné údržby.

ISO 9001 ISO 14001Audit Rodina & Zaměstnání

Kromě dodávek značkových olejů zajišťujeme celou řadu dalších služeb. Náš servisní vůz provádí kontrolu oleje a jeho filtraci k dalšímu použití přímo u zákazníka. Jsme vybaveni mobilními laboratorními přístroji a náš odborný poradce poskytuje profesionální poradenství zdarma. Dále nabízíme laboratorní rozbory, kompletní péči o olejové hospodářství firmy a v neposlední řadě ekologickou likvidaci použitých materiálů.