1234

Valvoline - Zrušené produkty

Produkty

Valvoline Industry Licom 2

Vysoce výkonné mazivo s komplexem lithia speciálně vyvinuté pro použití ve vysokoteplotních stacionárních průmyslových aplikacích.

DIN 51502: KP2P-15; ISO 6743: L-XBEHB 2

Technický list

Valvoline Marine Calcium 2

Vysoce výkonný a velmi adhezivní mazací tuk, který odolává vyprání vodou a zabraňuje rezivění a korozi. Výrobek má dobrou odolnost proti opotřebení a obsahuje titan.

DIN 51502: KP2G-15; ISO 6743: L-XBBHB 2

Technický list

Valvoline Multipurpose Complex Amber 2

Velmi výkonný mazací tuk typu lithiový complex s EP přísadami, vyvinutý pro mazání těžkých automobilových a průmyslových zařízení.

DIN 51502: KP2N-30; ISO 12924: L-XC(F)DIB2

Technický list

Valvoline Multipurpose Lithium 2

Konvenční víceúčelové lithiové mazivo z minerálního základového oleje vhodné pro použití za normálních teplotních podmínek. Mechanicky stabilní a snadno čerpatelné vlivem jeho hladké konzistence.

DIN 51502: K2K-30; ISO 12924: L-XC(F)CHA2

Technický list

Valvoline Proshine Wax

Vysoce kvalitní produkt, který se skládá z vody a přírodních vosků. Čistí a chrání autolak po dlouhou dobu a vytváří super lesklý povrch. Funguje skvěle na autolak, stejně jako na jiné podobné povrchy. Výrobek je snadno aplikovatelný a zanechává po vysušení krásný lesk.

Technický list

Valvoline White Synthetic ChainLube

Produkt dle nejnovějšího vývoje technologie v mazání řetězu, který poskytuje dlouhotrvající ochranu proti opotřebení s vynikajícímit vlastnostmi proti odstřiku za provozu. Syntetické složky přípravku vytvoří dlouhotrvající mazací a ochranný film na ozubených kolech, aby byla zajištěna maximální životnost řetězu a řetězového kola. Kompatibilní s řetězy konstruovanými jak s O kroužky, tak s X kroužky.

Technický list