1234

Valvoline - Zrušené produkty

Produkty

MaxLife Diesel 10W-40

Vysoce kvalitní motorový olej s unikátním složením složením k prodloužení životnosti motoru. Pro osobní vozidla, dodávky a lehká nákladní vozidla s dieselovými motory. Vyrobeno motory s najetým vyšším počtem kilometrů.

 

ACEA A3/B4; API: CF; MB-229.3; PSA B71 2300; Renault RN0700/0710; VW 50200/50500; Doporučen pro specifikaci Fiat 9.55535.D2

Technický list

SynPower ENV C1/C2 5W-30

Plně syntetický motorový olej prvotřídní kvality. Vyroben pro mimořádný výkon a ochranu motoru za všech provozních podmínek. Pro osobní automobily nebo naftové motory slehkým zatížením vybavené systémy: filtr pevných částic (DPF) a třícestný katalyzátor (TWC). Vhodný pro motory Land Rover, Jaguar, Mitsubishi kde je doporučena ACEA C1. Před aplikací zkontrolujte s provozním manuálem vozidla.

ACEA C1 a C2,

Jaguar Land Rover STJLR 03.5005; BMW LL-01; MB-229.5; Porsche A-40; Ford WSS-M2C934-B; Splňuje požadavky: Land Rover, Jaguar, Mitsubishi,

 

Technický list

TECTYL 190 BLACK

Rozpouštědlový, černě zabarvený antikorozní nátěr na gumo/pryskyřičné bázi, je rychleschnoucí, má zvukově izolační vlastnosti a lze přelakovat. Doporučen pro ochranu proti korozi a abrazivnímu poškození železných částí a podvozků aut, nákladních vozidel, přívěsů, atd.

Technický list

TECTYL 190 GREY

Rozpouštědlový, šedě zabarvený antikorozní nátěr na gumo/pryskyřičné bázi, je rychleschnoucí, má zvukově izolační vlastnosti a lze přelakovat. Doporučen pro ochranu proti korozi a abrazivnímu poškození železných částí a podvozků aut, nákladních vozidel, přívěsů, atd.

 

 

Technický list

TECTYL AMBER SPRAY

Rozpouštědlový, jantarově zabarvený antikorozní nátěr na voskové bázi, který je dodáván ve spreji. Má dobré vodu-vytěsňující vlastnosti a dobrou penetraci, a proto je velmi vhodný jako všestranný antikorozní prostředek poskytující širokou škálu aplikací v oblastech automobilismu, námořního provozu, v domácnosti a v průmyslu.

Technický list

TECTYL BODYSAFE WAX Spray

Rozpouštědlový, tixotropní antikorozní nátěr na voskově/asfaltové bázi, který je dodáván ve spreji. Je vhodný k aplikaci na podvozkovou část vozidel, vytváří po zaschnutí relativně pevný, černý, pružný, tuhý film.

Technický list

TECTYL GLASHELDER/KLAR SPRAY

Rozpouštědlový, téměř bezbarvý antikorozní nátěr na pryskyřičné bázi, který je dodáván ve spreji. Má dobré vodu-vytěsňující vlastnosti a lze ho použít jako všestranný antikorozní prostředek.

Technický list