1234

Valvoline - Zrušené produkty

Produkty

TECTYL AMBER SPRAY

Rozpouštědlový, jantarově zabarvený antikorozní nátěr na voskové bázi, který je dodáván ve spreji. Má dobré vodu-vytěsňující vlastnosti a dobrou penetraci, a proto je velmi vhodný jako všestranný antikorozní prostředek poskytující širokou škálu aplikací v oblastech automobilismu, námořního provozu, v domácnosti a v průmyslu.

Technický list

TECTYL BODYSAFE WAX Spray

Rozpouštědlový, tixotropní antikorozní nátěr na voskově/asfaltové bázi, který je dodáván ve spreji. Je vhodný k aplikaci na podvozkovou část vozidel, vytváří po zaschnutí relativně pevný, černý, pružný, tuhý film.

Technický list

TECTYL GLASHELDER/KLAR SPRAY

Rozpouštědlový, téměř bezbarvý antikorozní nátěr na pryskyřičné bázi, který je dodáván ve spreji. Má dobré vodu-vytěsňující vlastnosti a lze ho použít jako všestranný antikorozní prostředek.

Technický list

TECTYL ML Green Line Spray

Kapalný, žluto/hnědý antikorozní nátěr na pryskyřičné/olejové bázi, který je dodáván ve spreji. Je vysoce efektivní a výhodný pro životní prostředí, neboť je téměř zcela bez organického rozpouštědla. Navíc aplikace přípravku nevytváří téměř žádný zápach.

Schválen v souladu s TR 338: 2010, SFS 4086: 2006, 02-12-2010, vydáno osvědčení od Inspecta Sertifionti Oy na antikorozní prostředky pro vnitřní dutiny.

Technický list

TECTYL ML SPRAY

Rozpouštědlový, jantarově zabarvený, antikorozní nátěr na voskové bázi, který je dodáván ve spreji. Má dobré vodu-vytěsňující vlastnosti a dobrou penetraci, takže je velmi vhodný jako antikorozní ochranný prostředek na vnitřní stranu dveří a ostatních dutých částí automobilů a podobných pohyblivých zařízení.

Technický list

TECTYL MULTIPURPOSE 506WD SPRAY

Rozpouštědlový, jantarově zabarvený antikorozní ochranný nátěr na voskové bázi, který je dodáván ve spreji. Má dobré vodu vytěsňující vlastnosti a dobrou penetraci, a proto je velmi vhodný jako všestranný antikorozní prostředek poskytující širokou škálu aplikací v oblastech automobilismu, námořního provozu, v domácnosti a v průmyslu. Vytváří po vyschnutí jantarově zabarvený, voskový, polopevný, průsvitný film.

Technický list

Valvoline ATF

Plně syntetická kapalina pro automatické převodovky pro osobní automobily a dodávky. Do nových převodovek a také do převodovek s vyšším počtem najetých kilometrů. Obsahuje unikátní těsnící přísady a maximalizuje životnost automatických převodovek s vyšším počtem najetých kilometrů.

 

GM Dexron® IID, IIE, III, IIIH, VI, 9986195; Ford Mercon® , Mercon®V , SP, LV, FNR 5; BMW LT 71141, LA 2634, M-1375.4, 6 ETL-7045E, ETL-8072B; Chrysler Diamond SP-III, NAG-1, 3403-M115; Chrysler ATF +3; Honda / Acura ATF-Z1 (ne CVT);Mitsubishi Diamond SP II, III, IV; Hyundai SPH-IV; KIA SP-II, III, IV, KIA Red-1; Mazda M-V; Mercedes-Benz 236.1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14; ZF Lifeguardfluid 8 (ZF No. S671 090 312)  a další...

Technický list