12

Valvoline - Přísady

Produkty

Valvoline Cooling System Cleaner

Čistící koncentrát pro rychlé a jednoduché čištění topného tělesa a topného systému. Účinně odstraňuje a váže zbytky oleje a mastnoty. Proniká a odstraňuje zbytky úsa a koroze.

Technický list

Valvoline Cooling System Stop Leak .

Těsnění pro chladicí systémy. Účinně chrání chladicí systém a chladicí kanály motoru před poškozením těsnění. Vhodné pro všechny chladicí systémy benzínových a dieselových motorů.

 

Technický list

Valvoline Diesel Cold Flow Improver

Vysoce účinný product proti zamrznutí nafty a topného oleje. Vhodné pro všechny vznětové motory použité ve vozidlech a zařízeních. Také u všech nádrží na topný olej.

Technický list

Valvoline Diesel System Cleaner

Vysoce výkonné čistící přísady pro všechny vznětové motory. Zvláště účinné pro okamžité čištění elektronicky a mechanicky řízených vstřikovacích trysek. Zajišťuje čistý systém vstřikování.

Technický list

Valvoline Diesel System Protector

Vysoce výkonná přísada pro všechny vznětové motory. Čistí a chrání všechny součásti, které jsou v kontaktu s palivem. Udržuje optimální výkon motoru.

Technický list

Valvoline DPF Cleaner and Regenerator

Speciální soubor aditiv pro snížení spalovací teploty sazí ve filtru pevných částic (DPF). To umožňuje spalování sazí z filtru pevných částic během normálního provozu, aby bylo dosaženo regenerace filtru. Vhodný pro všechny vznětové motory vybavené filtrem pevných částic.

Technický list

Valvoline Engine Oil System Cleaner

Vysoce účinný čistící koncentrát s povrchově aktivními látkami a s nízkou viskozitou.Vhodné pro všechny benzinové a naftové motory se všemi běžně používanými motorovými oleji.

Technický list
12