LUBSTAR míří na Mezinárodní strojírenský veletrh!

21.07. 2014

Společnost LUBSTAR, a.s. zve srdečně své obchodní partnery a přátele na Mezinárodní strojírenský veletrh, který se koná na brněnském Výstavišti od 29.9. do 3.10.2014. LUBSTAR bude mít stánek č. 25 v pavilonu G 1, a to po celou dobu trvání veletrhu.

Naše společnost bude na veletrhu prezentovat především vlastní řadu olejů a mazadel značky TIGROL. Výkonné a vysoce kvalitní oleje TIGROL jsme vyvinuli pro naše zákazníky spolu s naším německým partnerem LUBES Schmierstoffe GmbH, který se veletrhu zúčastní společně s námi. Společně budeme prezentovat i další značky předních výrobců maziv, jako např. Houghton, Mobil, OMV apod. Naše společnost LUBSTAR patří k nejvýznamnějším hráčům na českém trhu s oleji a mazivy, a proto na tak významné akci, jakou MSV bezesporu je, nesmíme chybět. Naši účast připravujeme dlouho dopředu a důkladně a na veletrh se všichni moc těšíme.

Všechny naše zákazníky, dodavatele i přátele srdečně zveme na občerstvení a na kus řeči do našeho stánku. Velmi rádi uvítáme i všechny další zájemce o náš obor - přijďte k nám a nudit se určitě nebudete!

Těšíme se na setkání s vámi v Brně na Mezinárodním strojírenském veletrhu!


Váš Team LUBSTAR