Každý náš zákazník má možnost provést vlastní Audit kvality v naší firmĕ

18.12. 2012

Každý náš zákazník má možnost provést vlastní Audit kvality v naší firmĕ

Vážení zákazníci,

konkurence v našem oboru je, stejnĕ jako ve všech jiných oborech, vĕc navýsost zdravá a prospĕšná. Motivuje nás ke sledování nejnovĕjších trendů a nenechává nás usnout na vavřínech, které jsme si jakožto velká a úspěšná mazivářská firma vydobyli.

Bohužel, na trhu působí i firmy, které ve snaze alespoň trochu uspĕt neváhají použít praktiky, jež do slušné společnosti nepatří, tedy pomluvy a lži, kterými se snaží poškodit dobrou povĕst naší firmy a jejích představitelů a zpochybnit špičkovou kvalitu našich produktů.

Od nás však nikdo žádné pomluvy neuslyší. Jsme toho názoru, že jen dlouhodobĕ seriozní vystupování dĕlá firmu důvĕryhodnou a silnou.

Na důkaz toho, že kvalita je naší prioritou, nabízíme všem našim zákazníkům možnost provedení vlastního Auditu kvality přímo v areálu naší firmy ve Zlosyni u Prahy. Pokud jste naším zákazníkem a máte zájem o provedení takového auditu, neváhejte kontaktovat Vašeho obchodního zástupce. U nás platí úsloví "Náš zákazník-náš pán" na sto procent a za nejvyšší kvalitu námi dodávaných produktů ručíme naší dobrou povĕstí, která je jedním ze základních pilířů našeho podnikání.