1234

Mobil - Plastická maziva

Produkty

Mobiltemp SHC 460 Special

Výkonné plastické mazivo poskytující ochranu proti opotřebení, určené především do vysokoteplotních aplikací. Využívá jedinečné spojení vlastností PAO syntetického základového oleje s vlastnostmi bentonitového zpevňovadla. Obsahuje MoS2.

Technický list

Mobilux EP 0

Univerzální průmyslové plastické mazivo NLGI 0 pro všechny oblasti mazání, včetně centrálních rozvodů. Poskytuje mimořádnou ochranu proti opotřebení, korozi a vymývání vodou a snáší teploty do 130 °C.

Technický list

Mobilux EP 004

Univerzální průmyslové plastické mazivo NLGI 00 pro všechny oblasti mazání, včetně centrálních rozvodů. Poskytuje mimořádnou ochranu proti opotřebení, korozi a vymývání vodou a snáší teploty do 130 °C.

Technický list

Mobilux EP 1

Univerzální průmyslové plastické mazivo NLGI 1 pro všechny oblasti mazání, včetně centrálních rozvodů. Poskytuje mimořádnou ochranu proti opotřebení, korozi a vymývání vodou a snáší teploty do 130 °C.

Technický list

Mobilux EP 2

Univerzální průmyslové plastické mazivo NLGI 2 pro všechny oblasti mazání, včetně centrálních rozvodů. Poskytuje mimořádnou ochranu proti opotřebení, korozi a vymývání vodou a snáší teploty do 130 °C.

Technický list

Mobilux EP 3

Univerzální průmyslové plastické mazivo NLGI 3 pro všechny oblasti mazání, včetně centrálních rozvodů. Poskytuje mimořádnou ochranu proti opotřebení, korozi a vymývání vodou a snáší teploty do 130 °C.

Technický list