HOUGHTON - Oleje pro tváření kovů

Produkty

Cindolube FN1

Výparný procesní olej, který je určen pro lehké tváření kovu, tam kde je vyžadováno jen minimální zůstatkové množství oleje na finálním produktu.

Technický list

Fenella Oil BSD 810 N

Fenella Oil BSD 810 N je speciální olej k opracování kovů pro vytváření hlav šroubů a protahovací operace. Přípravek je dobře prověřen pro vícekrokové obrábění středních až těžkých legovaných ocelí a nerezové oceli. Vysoký obsah EP aditiv (pro extrémní tlaky) bez chlóru zaručuje dlouhodobou životnost nástroje.

Technický list

FENELLA OIL D 601

FENELLA OIL D 601 je speciální olej pro náročné operace jemného lisování, předlisování a tažení. Velmi vysoký obsah aditiv bez obsahu chlóru pro extrémní tlaky zaručuje dlouhou životnost nástroje i v případě obrábění ocelí o vysoké pevnosti v tahu a materiálu tloušťky až 4 mm.

Technický list

FENELLA VD 201 N

FENELLA VD 201 N je vysoce čisté rozpouštědlo s nízkým obsahem aromatických sloučenin, samoodpařovací produkt pro lisování a tažení tenkých neželezných a železných materiálů. Produkt nezanechává zbytkový povlak a nereaguje s barvou.

Technický list

FENELLA VD 401 N

FENELLA VD 401 N je samoodpařovací produkt pro lisování a tažení tenkých až středně silných neželezných a železných materiálů. FENELLA VD 401 N je vysoce čisté rozpouštědlo s nízkým obsahem aromatických sloučenin. Aditiva jsou vybrána,aby poskytovala větší mazivost s malým množstvím usazenin po odpaření. FENELLA VD 401 N zanechává minimální zbytkový povlak a nereaguje s barvou.

Technický list