12

HOUGHTON - Zrušené produkty

Produkty

HOCUT B50 S

Částečně syntetická kapalina složená z několika druhů rafinovaných minerálních olejů, korozních inhibitorů a biostabilních aditiv. Finální emulse nabízí vysokou životnost v systémech strojů a velmi dobré vlastnosti pro široký rozsah aplikací třískového obrábění a broušení. Výhodou je velmi nízká pěnivost a excelentní ochrana proti výskytu bakterií. Je vhodná pro centrální chladící systémy, umožňuje obrábět všechny druhy kovů a slitin a zaručuje i protikorozní ochranu výrobku i stroje.

Nahrazeno Hocut 30 RSF, kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Technický list

HOUGHTO-GRIND 530

Kapalina neobsahující žádný minerální olej, žádné složky na bázi chloru, nitridu nebo fenolu s vysokou chladící schopností, vysokým výkonem a výtečnou antikorozní ochranou. Je určena pro nejtěžší brusné aplikace na oceli i litině. Její výhodou je excelentní vyplachování materiálu a tím stálý vysoký výkon při broušení. Zajišťuje vysoce jakostní plochu po broušení a netvoří pěnu, vhodný i pro tvrdou vodu.

Nahrazeno Houghto Grind S 170 BF, kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Technický list

SITALA D 201.03

Produkt SITALA D 201.03 je všestranný přípravek určený pro středně náročné obrábění a broušení hliníkových slitin a ocelí. Makroemulze s vysokou mazací schopností má vynikající smáčivost a čisticí schopností pro čisté pracovní prostředí. Produkt SITALA D 201.03 je navržen jak pro měkké, tak i tvrdé vody.

Nahrazeno Hocut 4450, kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Technický list
12